יום שישי, 29 ביולי 2011

24/7 הדור הבא - אורטל,דניאל,קרן...

מה יקרה עכשיו? המצב בוילה מתפתח. איתן אמר לפני שבוע לאיילת שאין לו מקום לעוד מישהי ובאמת לא היה לו באותה תקופה כי אורטל הייתה על הכוונת של אורן.

ברגע שאיתן הבין שאורטל לא רוצה את אורן הוא החזיר אותה לתמונה ומתחיל איתה. בשיחה עם יוני איתן אומר שכל אחד ירצה את אורטל, תראה איזו יפה היא. בעיקרון אפשר לומר שאיתן בוחר את הבחורות שלו קודם כל לפי מראה חיצוני וזה אומר שאם מיכל (אחות של איתן) הייתה נכנסת לוילה בתור מועמדת (לא כל כך יפה), לא היה לה שום זיכוי עם איתן.

אבל זה הגיוני כי איתן בחור יפה והוא רוצה בחורה יפה. אז מה הולך לקרות עכשיו?

דניאל היא האישה הראשונה והיא לאט לאט מרגישה שהמקום שלה הולך לאיבוד, היא מקנאה ואין אכזרית מאישה קנאית. היא לא יכולה לחסל או לריב עם אורטל וקרן כי היא רוצה שאיתן יחשוב שהיא מגניבה והיא בסדר עם זה.

אבל מבפנים היא משתגעת. היא צריכה להעלות את היחסים עם איתן מדרגה, היא לבד (כל הבנות בוילה מפנות לה גב) וזה אומר שהיא תלך למקום הכי נמוך ואיתך יקבל סקס. זאת תהיה טעות גורלית כי זה הקלף האחרון שלה ואסור לה להשתמש בו מוקדם מידיי.

גם קרן תקח קשה את העניין של איתן באורטל, אם לפני כן היה לה קשה לחלוק את איתן, עכשיו זה יהיה לה הרבה יותר קשה כי היא לא רואה את אורטל כבחורה ברמה. קרן לא רוצה להיות באותו מעמד עם אורטל כי היא לא רואה שום דימיון ביניהם והיא אפילו דיי בזה לאורטל.

אורטל היא נסיכה, היא חושבת שהיא תכבוש את איתן בשנייה ושעכשיו הוא ישכח מדניאל וקרן. אורטל רוצה לנצח ובשביל זה היא מוכנ לכסח את כל השאר. אורטל ממש לא תמימה כמו שאיתן רואה אותה. אורטל מודעת ליופי שלה, להשפעה שלה על גברים,היא אוהבת להיות יפה והיא סימנה לעצמה מטרה.

הולך להיות מעניין. העניינים מתחממים גם בין בן ועדי (אני לא חושבת שליהי מספיק מבינה כמה בן מדהים בשביל לקפוץ על ההזדמנות).

אתי ויוני? לא יקרה, יוני לא מספיק גבר. הבקשה שלי מההפקה היא שתכניסו מישהי מתאימה לאורן. ואיתן, תוצאי מהוילה את עדי! היא לא טובה לבן והוא כל כך רוצה קירבה שהוא לא מצליח לראות מעבר למפלצת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה