יום רביעי, 23 באוקטובר 2013

היפה והחנון 2 - דירוג היפות, מי הכי יפה ומי סתם מנותחת.

כשבחורה מתלבשת יפה ברחוב היא עושה את זה בגלל שהיא רוצה למשוך תשומת לב. תכלס, גברים לא מבינים כלום באופנה, כשאישה מתלבשת יפה וקונה מלא בגדים היא בעצם רוצה שנשים אחרות בסביבה יחשבו שהיא נראית טוב ויקנאו בה. נשים מתלבשות בשביל נשים. גברים תמיד חושבים שאנחנו נראות מדהים. המלצות לדייטים זולים ומקוריים

דירוג היפות מהיפה והחנון מי הכי יפה באחוזה? 

מקום ראשון : נעה. דומה לברוק שילדס את אומרת? את הרבה יותר יפה מברוק שילדס. למי שלא יודע מי זאת אז תחפש ברונטית, רזה מהממת. מיס גבות מהממות, הגבות שלה הן מפעל חייה. 
נעה היא בהחלט הבחורה הכי יפה בתוכנית ובהמון מקומות. אין מה לומר חוץ מהכי יפה בעולם. איך להתחיל עם בחורות.

מקום שני : סהר. בלונדינית, ציצי גדול. תמיד הייתה מלכת הכיתה. בלונדינית רזה עם פנים של אישה יפה. לא ברבי ולא בובה, פשוט אישה יפה.

מקום שלישי : קרן. בלונדינית צבועה, פנים של סנובית, אבל מותר לך להיות סנובית כשאת מהממת. למרות שאת לא תמיד זוכרת בת כמה את אני לא חושבת שיש לך מה לדאוג, מי שיפה בגיל 22 תהיה יפה גם בגיל 24. אבל אותי כדאי שתתחילי לחשוב על התמסדות.
מקום רביעי : נלה. ברונטית שטנית,גבוה, מדגמנת מידי פעם, אוהבת מראות ובעיקר אוהבת את עצמה.
מקום חמישי : חופית. סוג של פריס הילטון שזוכה אצלי גם בתואר חביבת הקהל. בלונדינית מחומצנת עם כלבה קטנה. היית מקבלת מקום גבוה יותר אם אלון היה משתכנע ללבוש את החלוק הורוד. קישור למדריך בחורות חינם

מקום שישי : ליטל מבאר שבע. את זוכה גם בתואר נערת המים של ישראל. ברונטית, מתוקה, התוכנית היא הבמה שלך ואת מותק של ממש.
מקום שביעי : תמר. ברונטית מהולנד שגרה בגבעתיים. טוענת שלא חילקו לה הרבה שכל אז גם לא יכולתי לחלק לה מקום טוב יותר ברשימה שלי.
מקום שמיני : לימור. בחורה בלונדינית,שופעת,אוהבת עקבים. תכלס, כשמבקשים ממך לספר על עצמך את באמת חושבת שהעקבים שלך הם מה שמייצג אותך? מעצבת זרים מתוקים במקצועה ונראית בחורה עם לב זהב.
מקום תשיעי : ענבל . ברונטית עם שפתיים שנראות כאילו הזריקו אליהן סיליקון בנדיבות. מעידה על עצמה שהיא אישה יפה, מהממת.. אם את מחמיאה לעצמך את לא צריכה אותי, תסתפקי במקום התשיעי.
מקום עשירי : כריסטין. היית פעם ברבי, היום את בראץ' אחרי שעשית כמה שיפוצים. לא אוהבת את היופי המשופץ, המנופח והמזויף.
מקום אחד עשר : סיון מאשדוד. ברונטית ציצי מנותח ענק. ברוך השם אלוהים ברא את החוטיני. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה