יום רביעי, 23 באוקטובר 2013

היפה והחנון 2 - למה שגיא התאהב בלימור? פרידה משגיא, החנון הכי שווה בגלקסיה

לימור ןשגיא הודחו מהתוכנית היפה והחנון בפרק האחרון. שגיא היה הפייבורט שלי מהרגע שראיתי אותו, לימור גם כן גילתה אצילות כשהיא פחדה לתת לשגיא לגעת בה בשביל שלא יפתח אשליות.

שגיא הוא החנון המקסים ביותר שפגשנו בתוכנית היפה והחנון 2. שגיא הוא חנון אמיתי, לא יצור מוזר, פשוט חנון שהתאהב בבלונדינית. שמתם לב שיש לשגיא קול של איש מעשן? מאיפה חנון מביא את הקול הצרוד הסקסי הזה?

הסצינה של שגיא ולימור מדברים על חוף הים הייתה מאוד מרגשת. כששגיא הודה בפרק 4 של היפה והחנון שהוא מעולם לא התנשק עם בחורה ושאם לימור תעשה לו הנשמה מפה לפה זאת תהיה הנשיקה הראשונה שלו.

באותו הרגע קיוויתי שהיא לא תעשה לו הנשמה מפה לפה, קיוויתי שזאת לא תהיה הנשיקה הראשונה שלו. הנשיקה הראשונה של בחור מקסים כמו שגיא ממש לא צריכה להיות עם בחורה שלא באמת רוצה לנשק אותו ובטח לא בפרק של היפה והחנון. 

כששגיא הסתובב בחוף וניסה להתחיל עם בחורות, הוא נראה טוב, לא ברור לי למה הבחורות לא רצו אותו. בכול אופן, שגיא, אני כותבת את זה בעיקר בגלל שאני יודעת שאתה תקרא, אתה הולך למצוא מישהי ממש בקרוב. כלומר, המציאות של עכשיו בשבילך היא שתהיה לך תקופה עם המון בחורות ובשביל זה אני ממליצה לך על  איך לקנות קונדום

אחרי התקופה של המון בחורות פנויות , שתפצה על העבר שלך אתה תרצה מישהי אמיתית שתיכנס לך ללב ויש לך לב גדול. אז תחפש לך בחורה עם שיער ורוד, אולי יפנית שתכין לך סושי ואולי בכלל תגלה שאתה בקטע של פיקצ'ו.

אני ראיתי דרכך ולא ראיתי חששות וחוסר ניסיון, ראיתי בחור רגיש ואיכותי שיודע לתת כבוד, יודע להילחם ויותר מהכול יודע להיות חבר אמיתי.

לדעתי, שגיא לא התאהב בלימור, הוא התאהב בפנטזיה. חנון שלא קיבל תשומת לב מבחורה הרבה זמן יתאהב בקלות בכל בחורה ובטח שהוא יתאהב בבחורה בלונדינית מדהימה שנראית כאילו היא הרגע יצאה מסרט פורנו.

לימור היא פנטזיה של המון בחורים ושגיא חי כבר תקופה ארוכה בעולם הפנטזיה. אבל, שגיא לא פראייר של אף אחת ובגלל זה אני בטוחה שגם אם לימור הייתה מספיק חכמה בשביל להגיד לו כן, הקשר ביניהם לא היה נמשך הרבה זמן. מהר מאוד שגיא היה מחפש מישהי לראות איתה אנימה יפנית.

בסופו של דבר אהבה אמיתית שנכנסת לך ללב היא כזאת שאתה יכול לעשות איתה דברים שאתה אוהב. בחורה שאתה יכול להתכרבל איתה שעות במיטה ולדבר על הכול. מישהי שתאהב את מי שאתה ולא תרצה לשנות אותך. היפה והחנון זאת תוכנית שחנונים ויפות באים אליה בשביל להשתנות וזה הכי מנוגד לעיקרון האהבה שבה את מקבלת אותו חנון כמו שהוא ואוהבת אותו כל כך.

שגיא יקר, זה היה בשבילך, האתר נכתב קצת בהשראתך, תזכור תמיד כמה אתה מוכשר ומוצלח כי זאת האמת ולא, אני לא אימא שלו והוא לא משלם לי בשביל שאני אכתוב את זה, זאת פשוט האמת שלי. בשביל הנשיקה הראשונה שלך כתבתי את זה : איך להתנשק עם בחורה?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה